Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Önerilen Ürünler
FİYAT
Filtreleme

AksesuarlarAksesuarlar, fotoğraf olsun, video olsun, film olsun akla gelebilecek tüm görsel yaratıcılığın, tüm uygulama alanlarında amatör ya da profesyonel olsun, tüm çalışmalarda ekipman parkının olmazsa olmaz parçalarıdır. Onlar, bir eserin ortaya çıkmasında kimi zaman göz önünde bile olmayan, fark edilmeyen, üretim zincirinin yüzlerce parçalarıdırlar.
Doğru ve yerinde kullanıldıklarında, kullandığımız kameralara, lenslere, ışık armatürlerine, flaş setlerine doğrudan etki eder, katkı sağlar ve yaratım sürecinin destekleyicileri olurlar. Onlar olmadan kimi zaman, oldukça pahalı, ileri teknoloji ürünü, çok değerli ekipmanlarımız işe yaramaz, kullanılamaz hale gelirler.
Fotoğrafçının, kameramanın kafasında kurguladığı görüntüleri oluşturmada, kaydetmede en sıkıştığı, ihtiyaç duyduğu anlarda imdadına Aksesuarlar yetişir.
Her markanın kendi üretimi ile entegre olan, uyum içinde çalışan ürünleri olduğu gibi, üniversal uyumlu olanlar da vardır.
Işık ünitelerinde, flaşlarda, paraflaş setlerinde kullanılan çeşitli yapılarda, şekillerde ve ölçülerde soft boxlar, şemsiyeler, ışık şekillendiriciler, yansıtıcılar, renk veren, ışığı yumuşatan filtreler, yönlendiriciler, dağıtıcılar; ekipmanlarımızı doğru ve etkili kullanmamıza yardımcı olan taşıyıcılar, destek üniteleri, hareketli aksamlar, güç ileticiler, güç dağıtıcılar, kablolar, tetikleyiciler, alıcı / verici radyo frekanslı kontrol üniteleri, yedek parçaları, hatta bunları sakladığımız, taşıdığımız kabinler, çantalar stüdyonun, fotoğrafçının, kameramanın hep gereksinim duyduğu, her an elinin altında bulunması gereken can simitleri Aksesuarlar dır.
İş üretmekte, görsel yaratıcılığı sergilemekte kullandığımız değerli ve ileri teknoloji ürünü ekipmanımızı da mutlaka onların değerine yakışır, işleri aksatmayacak, kamera ve lenslerin, ışık setlerinin değerini düşürmeyecek, kalitelerine uygun aksesuarları da kullanmak gerekir.
Unutulmamalı ki; büyük yatırımlar yapılan her ekipman, kalitesine uygun aksesuarlarla çalışıldığında gerçek performansını gösterecek ve yaratıcılığınızı sergilemenize destekçi olacaktır.
Distribütörü olduğumuz her markanın geniş aksesuar yelpazesini de ana ürünler ve ünitelerle birlikte bulundurmanın, profesyonelliğin gereği olduğu düşüncesinden asla taviz vermiyoruz.
Ve, her zaman amatör ya da profesyonel olsun tüm alış verişlerde kullanıcılara destekçi olduğumuzu unutmuyoruz.


 
Elinchrom Şeffaf Cam Fanus (24930)
Ücretsiz Kargo
446.12 TL
Elinchrom Havalı Işık Ayağı 124-385 cm
Ücretsiz Kargo
968.55 TL
Elinchrom External Diffuser for Portalite Octa 56 cm (26109)
Ücretsiz Kargo
205.45 TL
Elinchrom ELB 500 TTL Charger
Ücretsiz Kargo
722.01 TL
Ürün stokta yoktur
Elinchrom Diffuser Portalite 66 x 66 (26129)
Ücretsiz Kargo
264.15 TL
Elinchrom 125cm Deep Umbrella İçin Siyah Difüzör
Ücretsiz Kargo
316.98 TL
Elinchrom 105cm Deep Umbrella İçin Siyah Difüzör
Ücretsiz Kargo
281.76 TL
Elinchrom 125cm Transparan Deep Umbrella
Ücretsiz Kargo
751.36 TL
Elinchrom 105cm Transparan Deep Umbrella
Ücretsiz Kargo
563.52 TL
Elinchrom 5m Güç Kablosu
Ücretsiz Kargo
140.88 TL
Elinchrom Işık Ayağı Taşıma Çantası ​
Ücretsiz Kargo
410.90 TL
Elinchrom Flaş Kafası İçin Kısa Koruma Kapağı MK-III
Ücretsiz Kargo
129.14 TL
Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.