Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Önerilen Ürünler
FİYAT
Filtreleme

Tripod / Monopod / Gimball
 

Bir fotoğrafçının fotoğraf makinesini kullanırken en büyük desteği kuşkusuz kaliteli ve sağlam bir Tripod’tur. En mükemmel, kusursuz keskinlik ve netlikte fotoğrafları ancak bu ekipmanımızla elde ederiz.
Genellikle alüminyum ve karbon fiberden imal edilirler. Çeşitli boylarda, yüksekliklerde ve farklı taşıma kapasitelerine sahip olacak şekilde tasarlanır ve üretilirler.

Mandallı (Flip) ya da Döndürmeli (Twist) kilit sistemleri ile yükseklikleri ayarlanabilen bacaklar değişik sayıda parçalardan oluşur.

İyi bir Tripod, yere sağlam tutunmalı ve üzerindeki ağırlığı rahatça taşıyabilecek bir başlığı bulunmalıdır. Başlıklar/Kafalar fotoğrafçının makinesini rahatça hareket ettirebilmesine ve kadrajını belirleyip güvenli bir şekilde sabitleyebilmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmışlardır. Fotoğraf makineleri için Ballheads (Top kafalar)
3 Way Heads (Üç Yönlü Kafalar) ve ağır lensler için özel yapıdaki Panoramic Heads (Panoramik Kafalar) Gimbal Heads (Dengeleme Kafaları) gibi çeşitleri bulunur. Ayrıca, video kameraları ile kullanılmak üzere üretilmiş uzun kontrol kolu bulunan, yumuşak geçişler, akıcı ve kesintisiz hareket yapılabilmesini sağlayan hidrolik hareketli video kafaları vardır.

Uzun süreli çalışmalar, makro çekimler, uzun pozlamalar, hassas odaklanmalar ve keskin netlik için fotoğrafçının ekipmanının en değerli parçalarından biri de, kamerası ve lensi kadar önemli kaliteli bir destektir.
Amatör ve profesyonel fotoğrafçılara yönelik, her zaman kaliteli ve ileri teknoloji ürünleri bünyesinde bulundurma iddiasında olan firmamız, bu konuda da bir dünya markasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Tüm çeşitleri ve aksesuarları ile birlikte ihtiyaç olabilecek tüm yedek parçalar da yine Kamer İthalat olarak tarafımızdan temin edilmektedir.
İhtiyacınızı karşılayacak Tripod ve aksesuarları web sitemizde görebilir, özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili her türlü bilgilendirme ve teknik destek için yardıma hazırız. Fotoğrafçıların beklentisi, kullandıkları ekipmandan en yüksek verimi alabilmeleri ve mümkün olan en uzun süre güvenle kullanabilmeleridir.
Her türlü iletişimle fotoğrafçının yanında olan firmamız bu konuda da desteği ve dayanışması ile kazandığı güveni korumaya, titizlikle devam edecektir.
Benro QR6 Slide-In Video Quick Release Plate
Ücretsiz Kargo
203.66 TL
Benro PU-100 Universal Extra Long Plate For All Cameras
Ücretsiz Kargo
251.58 TL
Benro FIT-29AIH1 Itrıp  Collectıon  Aluminium Tripod Kit
Ücretsiz Kargo
1,006.32 TL
MeFOTO A0350Q0B Travel Angel Tripod (Blue)
Ücretsiz Kargo
1,102.16 TL
MeFOTO BPAIR-BLK Backpacker Air Black
Ücretsiz Kargo
748.75 TL
Benro BH-2 BH Serisi Ball Head Seri 2
Ücretsiz Kargo
461.23 TL
Induro GIT505XXL Grand Series 5 Stealth Carbon Fiber Tripod
Ücretsiz Kargo
6,900.48 TL
Benro GD3WH 3-Way Geared Head
Ücretsiz Kargo
1,359.73 TL
Benro TGP27A Go Plus Classic Aluminium Tripod
Ücretsiz Kargo
1,000.33 TL
Benro GH1P Aluminum Gimbal Head
Ücretsiz Kargo
1,551.41 TL
Benro TSL08AN00 Alüminyum Slim Kamera Tripod Kit
Ücretsiz Kargo
587.02 TL
İNDURO GIT404XL Grand Series 4Stealth Carbon Fiber Tripod - 4 Kademe
Ücretsiz Kargo
5,696.49 TL
Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.