Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Önerilen Ürünler
FİYAT
Filtreleme

Stüdyo Işık SistemleriGünümüzde; amatör ya da profesyonel olsun, tüm fotoğrafçılar işlerinde en iyi sonucu almak için mutlaka Stüdyo Işıkları kullanırlar.
Bu şekilde, modellerinde veya fotoğrafını çektiği ürünlerde, objelerde dilediği gibi gölge/ışık etkileri elde etme imkanına sahip olurlar. Stüdyo Işıkları, fotoğrafçılara daha yaratıcı olma, sanatını, deneyimlerini ve yaptığı işteki ustalığını sergileme olanaklarını sunar.


Fotoğraf, artık yalnızca anı ya da belge özelliği ile değil; ticaret ve iş yaşamının tam ortasında hak ettiği yeri alarak günümüzün vazgeçilmezi olmuş ve giderek artan önemini de  etkin şekilde göstermeye başlamıştır.
Tüm ticari metaların kataloglarından reklam dökümanlarına, sunumlarından tüketim malzemelerine kadar ve giderek günümüzde e-ticaret sitelerinde her şey fotoğraflarla anlatılıyor. Görseller tüm yaşamımızda çok önemli bir yer tutuyor. Bu amaçla kullanılan fotoğrafların açıklayıcı, güçlü ifadeli, detaylı, vurgulu ve etkili olması da, amatör ya da profesyonel olsun çalışmalarda Stüdyo Işıkları kullanılmasını kaçınılmaz kılıyor.


Fotoğrafçılar, çalıştıkları ekipmanlarından her zaman tam performans vermesini, çalışma tempolarını aksatmamasını, kurguladıkları kompozisyonu yaratmada kusursuz olmasını beklerler. Bu yüzden fotoğraf stüdyosu ekipmanları birbiri ile uyumlu, dakik, hassas ve üstün teknoloji ürünü olmalıdır. Önemli bir beklenti de, iş akışı güvenliği için aksesuar zenginliği, yedek parça rahatlığı ve teknik destek güvenliğidir.


Kamer İthalat olarak çalışma hedefimiz; her zaman profesyonel ürün, profesyonel destek ve profesyonel ilişki üzerine kurgulanmıştır.
Fotoğraf tutkunlarına ve fotoğraf profesyonellerine hep güvenle sahip olacakları, kullanacakları, performanslarının karşılığını alacakları ekipmanları sunmayı hedefledik. Firmamız ürün yelpazesine hep dünya markası olmuş ürünleri ekledik.
Işık konusunda da, her zaman olduğu gibi fotoğraf çekmenin zevkini yaşatacak, fotoğrafçının performansını artıracak, yaptığı yatırımın karşılığını alacağı ürünleri hedefledik. Bu nedenle; ileri teknoloji ürünü ışıkların Türkiye distribütörlüğünü mutluluk ve gururla taşıyor ve hep zirvede kalmanın gayretiyle çalışıyoruz.


İyi ve doğru fotoğrafa ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan flaşlar ve aksesuarlarına kolay ulaşabilmeniz adına her zaman yanınızdayız ve birlikte çalışabilmenin kolaylığı adına üzerimize düşeni yapmaya hazırız.

Elinchrom Rotalux 50X130 Stripbox İçin Yumuşatıcı 15X130cm Maske
Ücretsiz Kargo
581.03 TL
Elinchrom Deep Umbrella 125cm Gümüş
Ücretsiz Kargo
832.61 TL
BD Backgrounds Stüdyo Fon  (Straw 128)
Ücretsiz Kargo
599.00 TL
Osram 64575  230V 1000W Halogen Foto / Optik Lamp  (GX6.35)
Ücretsiz Kargo
80.70 TL
Godox Softbox 60x60 cm Mini Pıoneer 300 DI için
Ücretsiz Kargo
239.60 TL
BD Backgrounds Stüdyo Fon  (Ivory 155)
Ücretsiz Kargo
599.00 TL
Elinchrom ELC Pro HD 1000 Mega 2\'li Set
Ücretsiz Kargo
19,467.50 TL
Elinchrom Ranger S Flash Head
Ücretsiz Kargo
4,001.32 TL
Elinchrom D-Lite RX2 (200 Ws) 2 Li Kit
Ücretsiz Kargo
5,684.51 TL
Elinchrom Tüp Çanta
Ücretsiz Kargo
616.97 TL
Kaiser TopTable PRO Still Life Masası (5921) + (5924)
Ücretsiz Kargo
8,621.45 TL
Priolite MBX500 HotSync Kit Nıkon
Ücretsiz Kargo
15,131.25 TL
Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.