Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
Önerilen Ürünler
FİYAT
Filtreleme

Bel ÇantalarıSırt çantalarının fazla kapasiteleri ile fazla yer tuttuğu, omuz çantalarının ise rahat ve hızlı hareketi engellediği kimi durumlarda; daha az yer tutan, olabildiğince hareket serbestliği sağlayan Bel Çantaları tercih edilir.
Bu tür çantalar, tüm ağırlığı bele yükledikleri için sırta ya da omuza ve boyuna binen ağırlıklardan rahatsız olabilen kullanıcılar için iyi bir çözüm yoludur.
Çantanın her iki yana uzantıları oluşturan kemer şeklinde bağlantıları olduğu gibi, ilave bir aksesuar taşıyıcı kemere veya doğrudan pantolon kemerine takılabilen modelleri de vardır.
Bel çantaları, omuz veya sırt çantalarına oranla, kullanıcılarına daha fazla rahat hareket olanağı sağlarlar. Omuzda ya da sırtta taşınan çantaların konumuna oranla fotoğrafçının hareketlerine daha az engel olurlar. Kimi durumlarda, düşük enstantane gerektiren pozlamalarda, fotoğrafçının dirseklerini dayayabileceği iyi bir destek olarak da oldukça işe yararlar. Ağırlığı belde taşımak, kimi durumlar için sırtta ya da omuzda, boyunda taşımaktan daha kolay ve dengeli olacaktır.
Özellikle kısa süreli, şehir içi fotoğraf gezilerinde, çok fazla, çok çeşitli ekipmana ihtiyaç olmayacağı için, daha hafif olması, çabuk hareket etmeye olanak tanıdığı için genellikle Bel Çantaları tercih edilir. Bu tür çantalarda makine ve lenslere, gerekli durumlarda filtrelere, aksesuarlara ulaşmak, değişiklikler yapmak oldukça kolaydır.
Böyle durumlarda, içindekilere ulaşmak için çantayı indirmek gerekmez. Her zaman önümüzde açık olan bir tezgahtan aksesuar seçiyor gibi rahat hareket edebiliriz.
Bu tür çantalar da yine, diğer fotoğraf ekipmanı çantaları gibi zor şartlara dayanıklı, koruyuculuğu yüksek kumaşlar, yüksek kaliteli, dayanıklı fermuarlar ve kilitler kullanılarak üretilmişlerdir.
Bir omuz ya da sırt çantası kadar geniş hacimli olmasalar da, bel çantalarının içinde de birden fazla makine ve lensin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan bölmeler bulunur.
Fotoğrafçının kullanımına yönelik tüm ekipman çantaları, kullanıcının ihtiyacı ve çalışma koşulları gözetilerek tasarlanır ve üretilirler.
Hedef her zaman rahat, efektif ve uzun ömürlü kullanımdır.
 
Tenba AXIS V2 Askılı MultiCam Kamuflajlı Sling ve Bel Çantası 4L
4.187,50
4.187,50
Tenba AXIS V2 Askılı Siyah Sling ve Bel Çantası 6L
4.589,50
4.589,50
Tenba AXIS V2 Askılı MultiCam Kamuflajlı Sling ve Bel Çantası 6L
4.790,50
4.790,50
Tenba AXIS V2 Askılı Siyah Sling ve Bel Çantası 4L
4.154,00
4.154,00
Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.