Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

Hakkımızda

 

Şirketimiz

Kamer İthalat ticari faaliyetine 1998, online ticarete 2006 yılında başlamıştır.
Firmamız, fotoğraf sektörüne adımlarını, yeni bir soluk, yeni bir ticaret anlayışı ve tüketicisi ile profesyonel dayanışma düşünceleri ile atmıştır.
Hedefimiz; her zaman arkasında duracağımız, gururla temsil edeceğimiz, müşterimizi de mutlu edeceğine inandığımız ürünleri bulundurmak olmuştur.
Tam donanımlı bir fotoğraf stüdyosu yanında; home studiolar, atölyelerde, iş yerlerinde kurulacak mini stüdyolar, still life stüdyolar, dış çekim fotoğrafçılığı için flaşlar, aksesuarlar, Profesyonel ya da amatör, fotoğrafla ilgilenenlerin tüm ekipman ihtiyaçları ve;
sorunlarının kısa zamanda ve kolay çözümleri için aksesuarlar, yedek parçalar, servis desteği, firmamızın üzerinde önemle durduğu konulardır.

Bu amaçla; bünyemizde çalışan iş arkadaşlarımızın da çözüme profesyonelce yaklaşmaları, müşteri memnuniyetini gözetmeleri, ürünlerimiz konusunda bilgili ve yetkili olmaları, firmamızın gözettiği önemli kriterlerdendir.
Tüm amacımız ve gayretimiz; gittikçe globalleşen ve küçülen dünyamızda, Türkiye'deki fotoğraf meraklılarına, tüm dünya ile birlikte aynı ürünleri sunmak ve bu yarışta hep birlikte var olmak.
Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.