Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

İade ve Değişim

İPTAL / İADE / DEĞİŞİM

İade ve Cayma Hakkı

Sipariş edilen ürün kargoya teslim edildikten sonra 14 (ondört) gün içerisinde, kullanıcı koşul belirtmeksizin cayma hakkına sahiptir. Ancak, cayma hakkının kullanılması, aşağıdaki iade koşullarının sağlanmasına bağlıdır.

İade Koşulları:

İade etmek için gönderdiğiniz ürünlerde eksiksiz olması gereken koşulları aşağıda bulabilirsiniz.

Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda, ürün iadesi kabul edilememektedir.

* Bandrolü ve kutusu açılmış, koruma bandı yırtılmış veya çıkarılmış ürünler, tekrar satılabilme özelliğini kaybedeceği için kesinlikle iade alınmaz. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün tekrar satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Tekrar satılabilme özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

* Orijinal ambalajın üzerine bant çekilmiş, kargo etiketi yapıştırılmış ürünler iade kapsamına alınmaz. İade kapsamında olan ürünlerin faturasının nüshası, orijinal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
* Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki durumu ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

* Ürünün müşteriye ulaştıktan sonraki ortaya çıkabilecek arızalar için yetkili servislerimize başvurulması gereklidir.

* Firmamız iade ve değişim koşullarını her zaman değiştirebilir.

İade Süreci ve Para İadesi:

* Hasarlı, arızalı veya yanlış / eksik gönderilmiş ürünlerin iadesinde kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu gibi durumlarda, iade gönderiminizi anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile yapmanız gerekmektedir. Keyfi ürün iadelerinde ise tüm kargo masrafları müşteriye aittir.

* İade için gönderilen ürün tarafımızca kontrol edildikten sonra iade talebiniz onaylanır ya da reddedilir. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. İade için gönderilen ürünler ekstra durumlarda gerekli görüldüğü takdirde yetkili servislere test için gönderilir. Böyle durumlarda olacak gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

* İade edilecek ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda, ürün tutarlarının iadesi siparişin tüm kargo masrafları toplam tutardan düşülerek yapılmaktadır. Ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadeler 7 iş günü içinde yapılır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın önceliğindedir.

Kargoyu Teslim Alırken Dikkat Edilecekler:

Sitemizde satılan tüm ürünler, Türkiye distribütörü olduğumuz üretici firmaların garantisi altındadır. Sitemizden yaptığınız tüm alışverişlerinizde, ambalajını hasarlı gördüğünüz ve ürünün hasarlı olduğunu düşündüğünüz kargo paketlerini, kargo görevlisinin yanında açtırarak, eksik ya da hasarlı olan ürünler için tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak tutturulmadığı takdirde, ürün ile ilgili sorunlarda firmamız sorumlu tutulamaz.

Not: Tarafımızdan gönderilen ve tarafımıza gelen tüm ürünler video kayıt altına alınmaktadır.

Fiyatlama Hataları:

Firmamız; yazılımsal veya sistemden kaynaklanan hatalardan oluşabilecek fiyat yanlışlıklarından hiç bir şekilde sorumlu olmayıp, tüketiciye e-mail yolu ile haber vererek siparişi iptal edip, iade yapma hakkına sahiptir.


 


 

Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.