Sepetim

0 ürün - 0.00 TL

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0.00 TL
Önerilen Ürünler
FİYAT
Filtreleme

Sırt ÇantalarıFotoğraf ekipmanlarını en rahat ve güvenli taşımanın tartışmasız en iyi yöntemi
Sırt Çantaları kullanmaktır. Bu çantalar kameralar, lensler ve diğer optik aksesuarlar ve fotoğrafçının taşımak zorunda olduğu tüm ekipmanı için oldukça uygun kapasiteleri, tüm parçaları yerleştirebileceğimiz korunaklı bölmeleri ile çeşitli hacim ve boylarda üretilirler.
Bir sırt çantasının kullanıcısına sağladığı en önemli avantaj omuz ve bel destekleri ile sırta dengeli şekilde oturması ve sırtında çanta olduğu halde fotoğrafçının kollarının serbest, ellerinin boş olmasıdır. Böylelikle hem rahat ve güvenli bir yürüyüş, hem de yürüyüş sırasında fotoğraf makinesinin kullanabilmek mümkündür.
Tüm özenli üretilmiş fotoğraf makineleri ve aksesuarları çantaları gibi Sırt Çantaları da zor koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmış ve yine zor doğa koşullarına dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilirler.
Çantaların kumaşları sık dokulu, naylon esaslı kumaşlardan seçilir. Bu kumaşlar hem zor koşullara, ağır yüklere dayanıklıdır, hem de su ve rutubete karşı koruma sağlarlar. Yine fermuarlar ve kilitler uzun süreli kullanıma uygun, bozulmayan, kaliteli ürünlerden seçilirler. İç bölmeler, değerli makineler ve lensleri, optik aksesuarları hem dış darbelere karşı korur, hem de çanta içinde birbirlerine çarpıp zarar vermelerini önler.
Sırt Çantaları konumu gereği sırtta rahat taşınacak şekilde, arka yüzü ergonomik olarak tasarlanır. Omuz askıları çantayı sırta rahat ve güvenli bir şekilde oturturken, bel kemeri de ağırlığın bir kısmını bele de yükleyerek çantanın toplam ağırlığını eşit olarak dağıtırlar. Ağır fotoğraf ekipmanlarını ve aksesuarlarını rahat ve sorunsuz, güvenle taşımanın yolu bu tür bir çanta kullanmaktır.
Bu çantaların bir çok modelinde, ölçülerine orantılı olarak bir laptop, ya da tablet taşınabilecek bölmeler de bulunur. Kimi çantalarda önde, kimi çantalarda ortada, kimi çantalarda da arka kısımda olan bu bölmeler bu gibi hassas cihazların güvenle taşınabilmesi için oldukça korunaklı olarak tasarlanmışlardır.
Yine bu tür çantaların bir çok  modelinde, yürüyüş sırasında tripodlarınızı da çanta ile birlikte taşıyabileceğiniz, tripod taşıma sistemleri bulunur.

 
Benro Koala 200 Kırmızı Sırt Çantası
Ücretsiz Kargo
1,336.00 TL
Kata A44V Sensıtıvıty V Sırt Çantası
Ücretsiz Kargo
1,140.00 TL
Benro Hummer 200 Mavi Sırt Çantası
Ücretsiz Kargo
1,456.00 TL
Kata A43U Prısm U Sırt Çantası
Ücretsiz Kargo
1,092.50 TL
Kata REVOLVER-8 PL Sırt Çantası
Ücretsiz Kargo
2,555.50 TL
Benro Cool Walker B300N Siyah Sırt Çantası
Ücretsiz Kargo
1,632.00 TL
Benro Reebok 100N Sırt Çantası - Mavi
Ücretsiz Kargo
888.00 TL
Kata LighTri Torso Pack Sling Sırt Çantası KT UL-LT-318
Ücretsiz Kargo
1,881.00 TL
Kata Pro-Light Bug-KIT PL
Ücretsiz Kargo
560.50 TL
Benro Beyond B200 Sırt Çantası
Ücretsiz Kargo
1,528.00 TL
Tenba Shootout Backpack, Small (Silver and Black)
Ücretsiz Kargo
1,912.00 TL
Benro Ranger  300N Sırt Çantası
Ücretsiz Kargo
1,768.00 TL
Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.