Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
Önerilen Ürünler
FİYAT

CARRY SPEED


Fotoğrafçılar, pahalı ve değerli fotoğraf makineleri ve lenslerini üzerlerinde rahat ve güvenli şekilde taşımak isterler. Burada, sağlamlık ve güvenliğin yanında insan anatomisine uygun ve rahat bir taşıma da vücut sağlığı için son derece önemlidir. Bütün bunları göz önünde bulunduran CARRY SPEED dünyada fotoğrafçıların yaygın olarak tercih edip kullandıkları, fotoğraf makinesi askı sistemlerini tasarlamış ve amatör olsun, profesyonel olsun her fotoğrafçının ihtiyacına uygun modelleri üretmiştir.
Çeşitli platformlarda birçok ödül sahibi olan askı sistemleri, içinde barındırdığı ekstra güvenlik uygulamaları ile benzerleri arasında ön plana çıkmaktadır.
CARRY SPEED fotoğraf makinesi askıları, güvenli bağlama ve kilitleme sistemleri, kullanıcılarına rahat ve konforlu taşıma sağlayan omuz pedleri ile fotoğrafçılar tarafından özellikle tercih edilmektedirler.
Askıların omuz pedleri, esnek neopren kumaştan üretilmiş ve omuza oturan yüzlerine hava yastıklı baloncuklar eklenmiştir. Bu uygulama, ağır fotoğraf makinesi ve lens kombinasyonlarının ağırlığını tolore etmekte ve kullanıcılara ekstra rahatlık sağlamaktadır. Omuz askısına koltuk altından eklenen ilave kuşak, asının omuzdan kaymasını engellediği gibi, askı sistemine ilave bir güvenlik kazandırmaktdır.
Fotoğraf makinesinin altına bağlanan CARRY SPEED plate, Arca-Swiss standartında tasarlanmıştır ve aynı standartlarda üretilmiş tripod başlıklarına herhangi bir ara adaptör ya da plate kullanılmadan doğrudan bağlanabilmektedir.
Bu özel plate, fotoğraf makinesinin altında üç yönlü olarak hareket edebilmekte ve askı sistemine son derece güvenli bir kilit mekanizması ile bağlanmaktadır. Bu sistem, kazara ya da yanlışlıkla acıkmalara karşı özel tasarım olarak üretilmiştir. Askının omuz pedine bağlandığı kilitler tek elle açılmaya karşı güvenlik sistemine sahiptir. Paket içinde ayrıca, makineyi askıya bağlayan özel bir bağcık ta bulunur.
Bu bağcık, tüm güvenlik önlemlerinin dışında, makineyi emniyete alan bir parçadır.
Türkiye temsilcisi  olduğumuz Carry Speed askılarını mağazalarımızda ve web sitemizde görebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.
 
Carry Speed Neoprene D-SLR Kılıf
1.563,10
1.563,10
Carry Speed FS-PRO Fotoğraf Makinesi Çapraz Askısı
4.785,00
4.785,00
Carry Speed Slim Mark IV Çapraz Fotoğraf Makinesi Askısı
3.828,00
3.828,00
Ürün stokta yoktur
Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.