Sepetim

0 ürün - 0.00 TL

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0.00 TL
Önerilen Ürünler
FİYAT

HELIOPAN


Fotoğraf ve sinema sektöründe filtre deyince akla ilk gelen biridir HELIOPAN. Dünyanın tartışmasız en kaliteli optik camlarını üreten Alman teknolojisinin fotoğraf ve film dünyasına sunduğu fotoğraf makinesi filtreleri ile, fotoğrafçılar, film ve video kameramanları arasında haklı bir ün kazanmıştır.
Filtreler; fotoğrafçıların ve kameramanların her zaman en büyük destekçileridir. Görsellere kattıkları renk doygunluğu, detaylardaki netlik ve keskinlik, geniş diyafram aralığında çalışabilme imkanı, gözün seçemediği ayrıntılar, inanılma efektlerle; yaratıcı görüntüler elde etmenin olmazsa olmaz araçları, ekipmanlarıdırlar.
HELIOPAN fotoğraf ve sinema sektörü için uzun yıllardır en kaliteli Schott Glass optik camdan yapılmış filtreler üretmektedir. Siyah-beyaz fotoğrafçılık için kontrast kontrol edici filtreler, portre filtreleri, renk düzeltme filtreleri, ND doğal yoğunluk filtreleri, polarize filtreler, UV filtreler Heliopan’ın ürün yelpazesi içindeki başlıca ürünlerdendir.
Filtrelerin lens flare önleyici, kötü hava şartlarından etkilenmeyen, üzerinde sıvı tutmayan, kullananlara daha  keskin ve kaliteli görüntüler sunan Multi-Coated çeşitleri de vardır. HELIOPAN SHPMC filtrelerde camın her iki yüzünde de 9 tabaka koruyucu kaplama bulunur. Bu konuda alanında rakipsizdir. Tüm filtrelerinde esneme ve sıkışmaya karşı, alüminyum yerine pirinç çerçeveler kullanılmaktadır.
Tüm filtreler ileri teknoloji ürünü, yüksek kaliteli optik camlarla üretilmektedir.
Manzara fotoğrafçılığı için daha çok tercih edilen geniş açılı lensler için ince çerçeveli filtreler kullanılmalıdır.
Bunun yanında, objektifler önünde kullanılan filtreler, ışık kaybına ve optik etkileşimlere neden olmamak için, objektif içinde kullanılan lenslerin cam kalitesinde ve mutlaka olabildiğince ince olarak üretilmelidirler.
Heliopan Filtreler tüm bu optik kaygıları giderecek, kullanıcılarına beklediğinin ötesinde keskin ve doygun görüntüler sunacak yapıda ve kalitede üretilmektedir.
Özellikle tercih edilecek Multi-Coated / SHPMC Heliopan Filtreler fotoğrafçılara ve kameramanlara kullandığı lenslerin kalitesini görme hazzını yaşatacaktır.
Amatör ya da profesyonel olsun tüm kullanıcılar için lenslerinin önüne takacakları filtrelerin kalitesi, elde edecekleri görüntülerin kalitesi ve başarısı için belirleyici olacaktır.
Heliopan’ın Türkiye temsilcisi olarak; tüm filtre çeşitlerini web sitemizde görebilir, inceleyebilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.
 
Heliopan 52 mm Slim ND 0,6 (4x 2f-Stop) filtre
Ücretsiz Kargo
342.35 TL
Heliopan 67 mm Slim ND 0,3 - ND 1,8 Değişebilir filtre (1-6f stop)
Ücretsiz Kargo
1,786.90 TL
Heliopan 58 mm Slim Circular Polarize filtre
Ücretsiz Kargo
584.50 TL
Heliopan 52 mm Slim UV filtre
Ücretsiz Kargo
233.80 TL
Heliopan 82 mm Slim UV filtre
Ücretsiz Kargo
709.75 TL
Heliopan 86 mm Slim ND 0,6 (4x 2f-Stop) filtre
Ücretsiz Kargo
868.40 TL
Heliopan 62 mm Slim ND 0,3 (2x 1f-Stop) filtre
Ücretsiz Kargo
384.10 TL
Heliopan 72 mm SH-PMC Multicoated Slim Circular Polarize filtre
Ücretsiz Kargo
1,143.95 TL
Heliopan 30,5 mm Slim UV filtre
Ücretsiz Kargo
267.20 TL
Heliopan 77 mm Slim ND 0,9 (8x 3f-Stop) filtre
Ücretsiz Kargo
918.50 TL
Heliopan 67 mm Slim ND 0,3 (2x 1f-Stop) filtre
Ücretsiz Kargo
442.55 TL
Heliopan 62 mm Slim Circular Polarize filtre
Ücretsiz Kargo
634.60 TL
Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.