Sepetim

0 ürün - 0.00 TL

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0.00 TL
Önerilen Ürünler
FİYAT
Filtreleme

MeFOTO


Türkiye temsilcisi olduğumuz Benro firması, giderek genişleyen ve gelişen fotoğraf pazarına, sürekli geliştirdiği ve çeşitlendirdiği tripodlarının yanında; daha çok seyahat eden fotoğraf tutkunlarını hedefleyen, albenili, görsel çekiciliği olan, taşınması ve kullanışı kolay, çok renkli tripodlar üretti ve bunları MeFOTO marka adı altında satışa sundu.
Tamamen kullanma ve taşıma kolaylığı sunan bu tripodlar, en hafif kameradan, ağır lensli kameralara kadar taşıma kapasiteleri ile tasarlanmış ‘Seyahat Tipi’ tripodlardır.
Cazip renklerinin yanı sıra, son derece kolay kullanımı olan bu modeller, Benro’nun tüm kalite standartlarını da taşımaktadır.
Yine Benro’nun twist-çevirmeli- kilit sistemi ile donatılan tripod bacakları, terse katlanan sistemi ile son derece küçük boyutlarda taşınma olanağı sağlıyorlar. Arca-Swiss standartındaki Quick Release Plate’leri, üniversal ölçüleri ile Benro top kafalarla da uyum içinde kullanılabilir.
MeFOTO tripodların Road Trip ve Glob Trotter modellerinde yine Benro’nun B Serisi top kafaları kullanılmıştır ve ağır lensleri ile DSLR kameraları rahatlıkla taşıyabilmektedir. Bu modellerinde bulunan bir bacağı monopod olarak kullanabilme özelliği, Benro tripodlarda olduğu gibi MeFOTO tripodlara da artı değer katmaktadır.
BPAIR ve RTAIR serilerinde ayrıca telefon taşıma aparatları ve bluetooth telefon kumandaları bulunmakta ve tripodları mükemmel birer seyahat arkadaşı haline getirmektedir.
Özellikle, seyahat tipi olarak kullanım kolaylığı ve taşıma rahatlığı ön planda tasarlanıp, ileri teknoloji ürünü, kaliteli magnezyum gövdeler ve hafifletilmiş adonize alüminyum bacaklar toz rezistansı da içeren güvenli twist-çevirmeli- kilit sistemi ile donatılmıştır.
Renk seçeneklerini de içeren tüm modelleri mağazalarımızda olduğu gibi web sitemizde de görebilir, yapıları ve teknik özellikleri ile ilgili bilgi alabilir, ayrıca isterseniz satın da alabilirsiniz.
 

MeFOTO A0350Q0R BackPacker Travel Tripod Kit (Red)
Ücretsiz Kargo
1,790.10 TL
MeFOTO MPH200 SideKick360 Plus Telefon Tutacağı Black
Ücretsiz Kargo
680.40 TL
MeFoto Aluminum Phone Holder Titanium
Ücretsiz Kargo
615.60 TL
MeFOTO A1350Q1K RoadTrip Aluminum Travel Tripod Kit (Black) ​
Ücretsiz Kargo
2,187.00 TL
Mefoto A2350Q2T GlobeTrotter Aluminum Travel Tripod Kit (Titanium)
Ücretsiz Kargo
2,673.00 TL
MeFOTO RTAIR-BLK Roadtrip Air Tripod Black
Ücretsiz Kargo
1,717.20 TL
MeFOTO A1350Q1T RoadTrip Aluminum Travel Tripod Kit (Titanium)
Ücretsiz Kargo
2,187.00 TL
MeFOTO RTAIRPUR Roadtrip Air Tripod Purple
Ücretsiz Kargo
1,717.20 TL
MeFOTO ASC-31 Aluminum Short Column for the RoadTrip Tripod
Ücretsiz Kargo
340.20 TL
MeFOTO C1350Q1K RoadTrip Carbon Fiber Travel Tripod Kit(Black)
Ücretsiz Kargo
3,709.80 TL
MeFOTO A1350Q1A RoadTrip Aluminum Travel Tripod Kit (Amber)
Ücretsiz Kargo
2,187.00 TL
MeFOTO BPAIR-PUR Backpacker Air Purple
Ücretsiz Kargo
1,215.00 TL
Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.