Sepetim

0 ürün - 0.00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0.00
Önerilen Ürünler
FİYAT
Filtreleme

MeFOTO


Türkiye temsilcisi olduğumuz Benro firması, giderek genişleyen ve gelişen fotoğraf pazarına, sürekli geliştirdiği ve çeşitlendirdiği tripodlarının yanında; daha çok seyahat eden fotoğraf tutkunlarını hedefleyen, albenili, görsel çekiciliği olan, taşınması ve kullanışı kolay, çok renkli tripodlar üretti ve bunları MeFOTO marka adı altında satışa sundu.
Tamamen kullanma ve taşıma kolaylığı sunan bu tripodlar, en hafif kameradan, ağır lensli kameralara kadar taşıma kapasiteleri ile tasarlanmış ‘Seyahat Tipi’ tripodlardır.
Cazip renklerinin yanı sıra, son derece kolay kullanımı olan bu modeller, Benro’nun tüm kalite standartlarını da taşımaktadır.
Yine Benro’nun twist-çevirmeli- kilit sistemi ile donatılan tripod bacakları, terse katlanan sistemi ile son derece küçük boyutlarda taşınma olanağı sağlıyorlar. Arca-Swiss standartındaki Quick Release Plate’leri, üniversal ölçüleri ile Benro top kafalarla da uyum içinde kullanılabilir.
MeFOTO tripodların Road Trip ve Glob Trotter modellerinde yine Benro’nun B Serisi top kafaları kullanılmıştır ve ağır lensleri ile DSLR kameraları rahatlıkla taşıyabilmektedir. Bu modellerinde bulunan bir bacağı monopod olarak kullanabilme özelliği, Benro tripodlarda olduğu gibi MeFOTO tripodlara da artı değer katmaktadır.
BPAIR ve RTAIR serilerinde ayrıca telefon taşıma aparatları ve bluetooth telefon kumandaları bulunmakta ve tripodları mükemmel birer seyahat arkadaşı haline getirmektedir.
Özellikle, seyahat tipi olarak kullanım kolaylığı ve taşıma rahatlığı ön planda tasarlanıp, ileri teknoloji ürünü, kaliteli magnezyum gövdeler ve hafifletilmiş adonize alüminyum bacaklar toz rezistansı da içeren güvenli twist-çevirmeli- kilit sistemi ile donatılmıştır.
Renk seçeneklerini de içeren tüm modelleri mağazalarımızda olduğu gibi web sitemizde de görebilir, yapıları ve teknik özellikleri ile ilgili bilgi alabilir, ayrıca isterseniz satın da alabilirsiniz.
 

MeFOTO A0350Q0R BackPacker Travel Tripod Kit (Red)
1,878.50
MeFoto Aluminum Phone Holder Titanium
646.00
MeFOTO RTAIR-BLK Roadtrip Air Tripod Black
1,802.00
MeFOTO RTAIRPUR Roadtrip Air Tripod Purple
1,802.00
MeFOTO BPAIR-PUR Backpacker Air Purple
1,275.00
Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.