Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

Elinchrom D-Lite RX4 (400Ws) Mega 2'li Set

Elinchrom D-Lite RX4 (400Ws) Mega 2'li Set
8.260 TL
11.260 TL

Elinchrom D-Lite RX4 (400Ws) Mega 2'li Set

Portre fotoğraflarında ve ürün çekimlerinizde kullanabileceğiz mükemmel bir set... En uygun fiyatlar ile bu sete sizde sahip olabilirsiniz.

 

Rahatlıkla Kullanabileceğiniz İdeal Set

 
Bir tepe flaşının yaklaşık 8 katı ışık gücüne sahip olan Elinchrom D-Lite RX4 400 W/s gücü ile profesyonele giriş için ideal bir başlangıç noktasıdır. 25 Ws ile 400 Ws güç aralığı, geniş bir ışık eğrisinde çalışma imkanı sunduğu gibi, 0.35/1.2sn geri dolum süreleri ile de en hızlı çalışmalara rahatlıkla eşlik eder. Fotoğrafta tutarlı renkler için doğru pozlama ve daha net, daha keskin görüntüler için yüksek enstantane hızlarında çekim yapabilmeniz mümkündür. D-Lite RX4 sağlam gövde yapısı ile Elinchrom’un tüm ışık biçimlendirici aksesuarları ile uyumludur.

Peki Setin İçerisinde Neler Var ?

 
Elinchrom D-Lite RX4 ikili setimizi, fotoğrafçılarımızın sürekli gelişen ve değişen ihtiyaçlarını da karşılayacak şekilde geliştirdik. Klasik setimizeki Portalite 66X66cm kare softbox ve Portalite 56cm Octabox aksesuarlarımızın yanına; Rotalux 50X130cm Strip Box ve Softlite Beyaz 44cm Portre Reflektörü + Petek ve Taşıma Çantasını da ekledik. Yine ışık ayakları, taşıma çantaları, yeni nesil Elinchrom EL-Sky Transmitter Plus tetikleyici ile. Hem de inanılmaz fiyat fırsatıyla…

Avantajlı Fiyatlar ile Tüm Ürünlere Sahip Olun.

 
Designed by DigiBee


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.